KIRDAĞ HAKKINDA

Hakkımızda

Bölgenin ISO 9001 Kalite Standartlarında Hizmet Veren Tek İnşaat Firmasıyız. KIRDAĞ İNŞAAT ilk olarak 2004 yılında KIRDAĞ SARL markası ile İngiltere’de kurulmuş olup, New Bond Caddesi Mayfair eyaletinde birbirinden değerli çalışmalarda bulunmuştur. 2005 yılı başında şirket Fransa’ya taşınarak Gonfaron eyaletinde faaliyetlerine devam etmiştir. Halihazırda bu şirket yurt dışı faaliyetlerine devam etmektedir. Bu faaliyete ait Ticari Belgelerimiz burada yer almaktadır.

Türkiye yatırımı Güllük beldesinde 2008 yılında Behçet KIRDAĞ tarafından kurulan şirket , kuruluşundan bu yana bu yana bölgemizde inşaat sektöründe verdiği müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra, her türlü inşaat malzemesinin toptan ve perakende satışı Kırdağ Yapı Market markası ile satışı yapmaktadır.

Firmamız, yapı sektöründeki global gelişmelere artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün seçenekleri ile karşılamak amacıyla, kaliteyi en uygun fiyata verme gayreti doğrultusunda önemli markalarla çalışmaktadır. Bu anlamda tüm yeni ürün ve gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.

Kırdağ İnşaat olarak verdiğimiz müteahhitlik hizmetlerinde, müşterilerimizle ilişkilerimizi hem satış sürecinde hem de satış sonrasında devam ettirmekteyiz. Nitelikli malzeme ve hizmetleri en uygun fiyata sunarken sattığı ürünlerin arkasında durabilme prensibi taşıyan firmamız; müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnun kalmalarını sağlamayı ve malzeme teslimlerini zamanında tamamlamayı kendine misyon edinmiştir. Aynı zamanda çevre sağlığını korumak, iş güvenliği konusunda en yüksek standardı uygulamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak da ilkelerimiz arasındadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Kırdağ İnşaat; kaliteli, hızlı ve ekonomik üretim politikasının bilincinde olup, bunun için tüm personel ve ekipmanıyla özverili bir şekilde çalışmakta ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek etkili bir çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

 Kırdağ İnşaat Türkiye’nin en gözde ve değerli yatırım merkezi Güllük’te birbirinden değerli projelere imza atmaktadır. Kısa sürede tamamlanan projelerde yatırım sahipleri inşaatın başından tamamlanana kadar geçen süreçte bile yatırımlarının kat ve kat arttıklarına şahit olmuşlardır.

Kırdağ İnşaat bütün projelerinde satış garantisi sunmakta ve hatta satın olmuş olduğunuz bir gayrimenku’ü o günkü değerinden satın alarak yeni projelerinden de mülk sahibi yapabilmektedir.

Bu büyük güvenin arkasında tamamen projelerinin değerliliği ve hizmet sürekliliği yatmaktadır.

Unutmayın, Kırdağ İnşaat’tan alacağınız her proje altın değerinde büyük bir yatırımdır.

HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT

Müşterilerimizle ilişkilerimizi hem satış sürecinde hem de satış sonrasında devam ettirmekteyiz. 

YAPI MARKET

Kırdağ Yapı Markette aradığınız tüm ürünler en düşük fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

ROSEİRA BEACH RESORT

Kırdağ Şirketler Grubu bünyesindeki Otellerimiz ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.